عمل های زیبائی

تزریق ژل و انواع آن

افزایش سن می‌تواند به طور موثری بر روی بافت پوست تاثیر گذاشته و آن را نازک کند. به همین دلیل است که با بالا رفتن سن، رفته‌رفته برخی از قسمت‌ها دچار فرورفتگی شده یا گود می‌شوند؛ این موضوع باعث می‌شود خطوطی که در اطراف چشم، دهان یا گونه هستند و یا چروک‌های پیشانی، عمیق و عمیق‌تر شوند؛ اما امروزه دیگر نیازی نیست که بابت این موضوع نگران باشید؛ زیرا روش‌های مختلفی برای جبران این فرورفتگی‌ها استفاده می‌شوند که نتایج بسیار خوبی را به دنبال دارند.


تزریق ژل یکی از موفق‌ترین روش‌های بازسازی زیبایی و جوانی چهره است که می‌تواند به طور موثری چین و چروک‌ها و خطوط عمیق را از بین ببرد. از این روش ضمن اینکه برای جوان‌سازی استفاده می‌شود؛ می‌توان برای حجم بخشیدن به لب‌ها، بالا بردن ابرو و موارد بسیاری دیگر استفاده کرد؛ بنابراین اگر به دنبال روشی هستید که بتواند به طور کلی چهره شما را تحت تاثیر قرار داده و زیبایی آن را دوچندان کند؛ تا انتها با ما همراه شوید.


تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل یک روش جامع برای جوان‌سازی پوست است که در آن از فیلرها یا حجم دهنده‌های پوستی استفاده می‌شود. این حجم دهنده‌ها ساختاری شبیه به ژل دارند و می‌توانند با قرار گرفتن در زیر پوست، حجم از دست رفته آن را جبران کنند. همچنین از این روش برای بهبود شکل انحناهای سطحی در صورت و بدن و یا از بین بردن چین و چروک‌ها استفاده می‌شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 4 مرداد 1401ساعت 10:32 توسط koroush | | تعداد بازدید : 5