عمل های زیبائی

تزریق چربی برای جوان سازی

تزریق چربی یکی از روش های جوان سازی است. این روزها پدیده جوانسازی و زیباسازی صورت و بدن به عنوان یک نیاز اساسی به خصوص در بین جوانان و افراد میان سال رایج شده است. در این میان روش های مختلفی برای جوانسازی و زیباسازی صورت و بدن دیده می شود که یکی از این روش ها، تزریق چربی صورت و بدن است.


این روزها کمتر کسی را می شناسید که کلمه بوتاکس را نشنیده باشد و از فواید بوتاکس آگاه نشده باشد. اگر چه بسیاری بر این باورند که فواید بوتاکس فقط مربوط به زیبایی صورت می شود، ولی واقعیت این است که فواید بوتاکس خیلی بیشتر از جنبه زیبایی آن است. اگر می خواهید بیشتر با فواید بوتاکس آشنا شوید، در این مقاله سعی خواهیم کرد جنبه های دیگری از فواید بوتاکس را نیز به شما معرفی کنیم.

تزریق چربی به پوست

تزریق چربی به پوست صورت و بدن از آن جهت برای زیباسازی و جوانسازی مفید می باشد که باعث تاخیر در استفاده از روش های تهاجمی مثل لیفت صورت، لیف ابرو و یا سایر جراحی های زیبایی می شود. با تزریق چربی صورت و بدن به جای استفاده از محصولات مصنوعی می توانید از بافت چربی بدن خود که هیچ گونه واکنش آلرژیکی ایجاد نمی کند، استفاده کنید.

روند پیری با کاهش ضخامت پوست و کاهش الاستیسیته پوست بدنبال کاهش کلاژن و هیالورونیک اسید و الاستین موجود در پوست صورت می گیرد و کم کم بافت زیر پو‌ستی کاهش یافته و چروک ها در نواحی مختلف صورت پدیدار می شوند.

+ نوشته شده در سه شنبه 4 مرداد 1401ساعت 10:06 توسط koroush | | تعداد بازدید : 8